Kontakt oss

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Director
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ølfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28


         

Norge

   
Eirik Talleraas
Program Specialist
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96

Eivind Sundgot Oskarson
Konsulent
eivind.oskarson@undp.org
+ 47 90 65 09 07

 

Johanne Solum Ness
Praktikant
johanne.ness@undp.org

Kontorets adresse: 
Kongens gate 12
0153 Oslo



 

Danmark


Mette Fjalland

Kommunikation og Liaison
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08


Stine Junge

Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02

Michael Toft
Operations Manager
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10

Esben Snoer Iversern
Praktikant
esben.iversen@undp.org
+45 45 33 60 06

 
Frederikke Leth 
Praktikant
frederikke.leth@undp.org
+45 45 33 60 15
Alexandra Parnebjork 
Communications and Project Assistant
alexandra.parnebjork@undp.org
+46  8 796 96 50

 

Kontorets adresse:
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

 

Sverige


Caroline Åberg
Communications and Liaison Specialist
caroline.aberg@undp.org
+46 8 545 232 50


Kristin Hagegård

Project Assistant
kristin.hagegard@undp.org
+46 72 700 25 51


Tamara Fenjan
Project Coordinator
tamara.fenjan@undp.org
+46 8 796 96


Kontorets adresse:

c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87
100 55 Stockholm

Finland


Anja Karppinen

Communications and Project Assistant
anja.karppinen@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Kontorets adresse:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00