Kontakt oss

Det nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Director
camilla.bruckner@undp.org
+45 33 60 01

Trygve Ølfarnes
Deputy Director
trygve.olfarnes@undp.org
+47 94 15 60 28


         

Norge

   
Eirik Talleraas
Program Specialist
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96

Eivind Sundgot Oskarson
Praktikant
eivind.oskarson@undp.org
+ 47 90 65 09 07

 
Kontorets adresse: 
Kongens gate 12
0153 Oslo


 

Danmark



Mette Fjalland

Kommunikation og Liaison
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08


Stine Junge

Privatsektor og Sekretariat
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Operations Manager
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Simone Klee
Praktikant
simone.klee@undp.org
+45 45 33 60 06
 
Louise Nørring
Praktikant
louise.norring@undp.org
Kontorets adresse:
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

Sverige

     
Alexandra Parnebjork 
alexandra.parnebjork@undp.org

+46  87 96 96 50

 

 

Amanda Malmquist

Praktikant
amanda.malmquist@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Kontorets adresse:

c/o SIWI, Linnégatan 87A,
Box 101 87
100 55 Stockholm

Finland


Anja Karppinen

Communications and Project Assistant
anja.karppinen@undp.org
+45 45 33 60 12
 

Kontorets adresse:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00